pracownik produkcji-> praca od zaraz-> dofinansowany dojazd

Dodane: Wtorek, 20 Sierpień, 2024  11:27

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Randstad Polska Sp. z o.o.

Opis oferty pracy

Szukasz pracy na dłużej? Ważne jest dla Ciebie stabilne i długofalowe zatrudnienie? Pracuj od zaraz w rekomendowanej firmie w Trawnikach.
To trafiłeś/-aś idealnie, mamy to wszystko i jeszcze więcej, dodaj do tego atrakcyjne wynagrodzenie, lekki charakter pracy i pracę w miłej atmosferze.
Przekonaliśmy Cię?

Nie czekaj zbyt długo, liczba miejsc jest ograniczona - wyślij sms o treści PRODUKCJA na numer 667 - pokaż numer telefonu - , na pewno do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty !

oferujemy
umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia, 0% podatku - dla osób do 26 roku życia)
możliwość wypracowania premii do 25% mies.
dodatek do własnego transportu, max. do 250 zł brutto/mies.
dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym - 650 zł brutto/mies.
pracę na pełen etat
prostą pracę przy produkcji środków czystości
dopełnienie formalności w 1 dzień
możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego, karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Pracodawcę
umowa na dłuższy okres czasu dla osób zainteresowanych stabilnym zatrudnieniem
zadania
pakowanie gotowych produktów np. kostek toaletowych
kontrola jakości
obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku pracy
oczekujemy
dyspozycyjności do pracy w systemie:
4 dni pracy na II zmianę-> 1 dzień wolny->
4 dni pracy na I zmianę-> 1 dzień wolny->
4 dni pracy na III zmianę-> 2 dni wolnego
dyspozycyjności do pracy w weekendy
nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Trawniki w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Produkcja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Randstad Polska Sp. z o.o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 20 sie 2024
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków